Środa , 23 Maja 2018 - 09:17 
Szukaj  
Reklama
Katalog Firm
 · Losowa Firma :
Widpol S.C. Toczenie CNC, frezowanie CNC, wiercenie, gwintowanie · Zobacz więcej informacji o tej firmie w Katalogu Firm
Katalog Firm
Ostatnio do Katalogu Firm dołączyły Firmy :

Widpol S.C. Toczenie CNC, frezowanie CNC, wiercenie, gwintowanie·Zobacz opis tej Firmy
Dom Weselny Zielona Skarpa - Powiat Wadowicki, Andrychów, Sułkowice·Zobacz opis tej Firmy
FOLMAR - Marek Chrapkiewicz - Producent Opakowań Foliowych·Zobacz opis tej Firmy
DRUKPOL - Centrum Obsługi Biurowej·Zobacz opis tej Firmy
Szkółka Krzewów Ozdobnych - Justyna i Jan Piekiełko·Zobacz opis tej Firmy
Zobaczcie

Stowarzyszenie
Uniwersytet
Trzeciego Wieku
w Andrychowie

Krótkofalarski
Klub Łączności
Delta SP9KUP

Licznik
Dzisiaj:404
Miesiąc:22728
Ten rok:132298
Ogólnie:5276194

Od dnia 01.05.2002
Pokaż wszystkie artykuły tego tematu.

 Kurs sędziowski
23 Listopada 2015 - 5880 Odsłon

Piłka nożna Kolegium Sędziów w Wadowicach organizuje kurs sędziowski. Wszystkich chętnych - kobiety i mężczyzn w wieku od 16 do 35 lat interesujących się piłką nożną zapraszamy na kurs. Podania proszę składać listownie na adres: Podokręg Piłki Nożne 34-100, Wadowice, ul.Emilii i Karola Wojtyłów 17 lub mailowo: biuro@ozpnwadowice.pl. Więcej informacji pod nr Tel. 33 8735353 lub 782008943, 602830483.

Czytaj więcej... (60 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Mistrzostwa szkół podstawowych w piłce nożnej
15 Maja 2015 - 6672 Odsłon

Piłka nożna 12. maja na Andrychowskim orliku zostały rozegrane mistrzostwa szkół podstawowych w piłce nożnej chłopców na szczeblu gminnym. Do zawodów przystąpiło 10 szkół z naszej gminy. Po zaciętych meczach mistrzem naszej gminy został zespół z andrychowskiej "Czwórki" pokonując drużynę z Roczyn w meczu finałowym, natomiast trzecie miejsce przypadło szkole podstawowej z Sułkowic Łęgu. Turniej odbywał się systemem każdy z każdym i był podzielony na półfinał gminny i finał. Zawodnicy walczyli bardzo dzielnie, przestrzegając zasad fair play, na koniec zostali uhonorowani dyplomami i pamiątkowym Pucharem. Chłopcy z czwórki będą reprezentowali naszą gminę na zawodach powiatowych.

Czytaj więcej... (669 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Na 95-lecie klubu - mecz Beskidu z Cracovią
02 Października 2014 - 7971 Odsłon

Piłka nożna Zarząd klubu A.K.S. Beskid informuje, iż z okazji 95-lecia klubu zostanie rozegrany mecz z ekstraklasową drużyną Cracovia Kraków. 11. października o godz. 11 kibice obecni na stadionie przy ul. Kościuszki 1 w Andrychowie, którzy nabędą niepowtarzalny bilet przygotowany specjalnie na 95-lecie klubu otrzymają kalendarz na 2015 rok. Podczas spotkania gwarantowane są wielkie piłkarskie emocje i niezapomniane chwile oraz dodatkowe atrakcje. Wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe piłkarskie święto w naszym regionie.

Czytaj więcej... (68 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Turniej Piłki Nożnej Seniorów
03 Stycznia 2014 - 8943 Odsłon

Piłka nożna W sobotę (4. stycznia) w hali sportowej Gimnazjum nr 1 odbędzie się piłkarski Noworoczny Turniej Halowy Seniorów w Piłce Nożnej. Będzie to jednocześnie, jak informują kibice Beskidu - piąty turniej charytatywny na rehabilitację Łukasza Tomy. Początek rozgrywek godz. 9:00, zakończenie turnieju przewidziano na 15:00. Podczas turnieju prowadzona będzie zbiórka pieniędzy dla "Bacy". W turnieju zmierzą się wszystkie drużyny z terenu gminy Andrychów: Halniak Targanice, Burza Roczyny, Znicz Sułkowice Bolęcina, Leskowiec Rzyki, Huragan Inwałd, Gronie Zagórnik, Beskid I Andrychów, Beskid II Andrychów. W ubiegłym roku w turnieju najlepszą okazała się drużyna Znicz Sułkowice Bolęcina.

Strona gotowa do druku

 Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta - 0:1 na Kościuszki 1
07 Października 2012 - 11128 Odsłon

Piłka nożna Piłkarze Beskidu przegrali w 10. kolejce III ligi małopolsko-świętokrzyskiej z Hutnikiem Nowa Huta 0:1. Zwycięską bramkę już w 13. minucie strzelił Nawrot czytamy na oficjalnej stronie Klubu Sportowego AKS Beskid Andrychów - www.aksbeskid.pl. Zapraszamy do obejrzenia relacji i galerii fotografii z sobotniego meczu. Spotkanie ogladało 1200 widzów. Niestety, mimo faktu, że andrychowianie mieli kilka stuprocentowych sytuacji, to goście utrzymali wynik i wywieźli z ulicy Kościuszki punkty za zwycięstwo.

Strona gotowa do druku

 Kup kalendarz i zobacz mecz sezonu!
05 Października 2012 - 10952 Odsłon

Piłka nożna W najbliższą sobotę, podczas meczu AKS Beskid z Hutnikiem, który zapowiada się na wydarzenie sezonu - każdy kibic będzie mógł wspomóc andrychowski klub, kupując rozprowadzane w czasie spotkania oryginalne kalendarze ścienne na rok 2013. Na oficjalnej stronie AKS Beskid czytamy, że kalendarze rozprowadzane będą w formie cegiełek, z których całkowity dochód przeznaczony zostanie na wsparcie budżetu klubowego Mecz 10. kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej z Hutnikiem Nowa Huta odbędzie się 6. października o godzinie 15:00 na stadionie przy ul. Kościuszki 1. To My nadajemy temu miastu blasku - piszą na stronie kibiców AKS Beskid wierni fani naszej drużyny, zapowiadając, że mecz i jego oprawa będzie wyjątkowa. Przygotowano też specjalny plakat i zapowiedź muzyczną. Jak nietrudno się domyślić - okolice stadionu będą "kontrolowane" przez wzmocnione siły ochrony i Policji.

Strona gotowa do druku

 AKS Beskid przed rundą jesienną
09 Sierpnia 2012 - 11540 Odsłon

Piłka nożna W sobotę 11. sierpnia 2012 r. rusza kolejny sezon trzecioligowych rozgrywek. Jak wygląda oficjalny skład kadry AKS Beskid Andrychów przed rundą jesienną? O zespół zadbają: Krzysztof Wądrzyk (trener), Mateusz Malczyk (fizjoterapeuta) i Wojciech Kostka (kierownik drużyny). Znawcy andrychowskiego klubu bez trudu zauważą zmiany, jakie nastąpiły w składzie drużyny. Szczegóły w czytaj więcej.

Czytaj więcej... (787 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Karnety i bilety na nowy sezon III ligi
17 Lipca 2012 - 11067 Odsłon

Piłka nożna Jak poinformował nas Zarząd AKS Beskid - Już 11 sierpnia rusza kolejny sezon trzecioligowych rozgrywek. Mamy znakomitą wiadomość dla wiernych kibiców, którzy regularnie odwiedzają stadion przy Kościuszki. Będzie możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, wykupując karnet na cały sezon, do którego dołączony zostanie także niepowtarzalny upominek. Karnet na cały sezon 2012/2013 będzie upoważniał do wstępu na wszystkie mecze Beskidu rozgrywane na stadionie w Andrychowie (15 spotkań w trakcie sezonu). Każdy, kto wesprze klub, kupując karnet, otrzyma także unikalny, klubowy szalik-cegiełkę. Cena karnetu na cały sezon 2012/2013 (15 meczów) + szalik klubowy: 100 zł. Informacje na tematów karnetów u członka zarządu Sławomira Czywilisa pod numerem telefonu: 504 104 865. W sezonie 2012/2013 dostępne będą bilety normalne w cenie 10 zł i ulgowe w cenie 5 zł. Bilety ulgowe przysługują uczącej się młodzieży, emerytom oraz rencistom (za okazaniem dokumentu uprawniającego do ulgi). Kobiety oraz dzieci do ukończenia gimnazjum na mecze Beskidu wchodzą za darmo.

Strona gotowa do druku

 Chcesz grać w Beskidzie? Masz szansę!
19 Czerwca 2012 - 11667 Odsłon

Piłka nożna AKS Beskid organizuje casting dla wszystkich piłkarzy, chcących spróbować swoich sił na szczeblu III ligi. Zapraszamy chętnych w sobotę 30 czerwca o godzinie 15:00 na stadion przy ul. Kościuszki. Więcej informacji u trenera Krzysztofa Wądrzyka pod numerem telefonu: 508 177 057.

Strona gotowa do druku

 Krzysztof Wądrzyk trenerem seniorów Beskidu
11 Czerwca 2012 - 11798 Odsłon

Piłka nożna Jak informuje Zarząd AKS Beskid: Nowym szkoleniowcem trzecioligowej drużyny Beskidu Andrychów został Krzysztof Wądrzyk. Szkoleniowiec, który ostatnio prowadził w IV lidze Iskrę Klecza, budowanie nowego zespołu rozpocznie od lipca. Zarząd Beskidu postanowił sięgnąć po trenera rodem z Andrychowa. Krzysztof Wądrzyk w przeszłości był współtwórcą sukcesów Znicza Sułkowice Bolęcina, gdy ten grał w V lidze. Później przeniósł się do Zapory Porąbka, z którą wywalczył awans do IV ligi śląskiej, a ostatnie dwa sezony spędził w Kleczy, gdzie tamtejszą Iskrę wprowadził na szczebel IV ligi małopolskiej. Po ostatnim meczu zespół Beskidu dostał wolne, a przygotowania do kolejnego sezonu, już pod wodzą trenera Wądrzyka, rozpoczną się w lipcu.

Strona gotowa do druku

 Nie masz jeszcze nowego szalika Beskidu?
05 Czerwca 2012 - 10896 Odsłon

Piłka nożna Już w środę (6. czerwca 2012 r.) przed meczem z Unią Tarnów będzie okazja, żeby taki zdobyć! Drodzy Państwo, Drodzy Kibice! Mając na uwadze pewny byt III-ligowy w przyszłym sezonie, jako Zarząd AKS Beskid prosimy o wsparcie. Znając potrzeby finansowe klubu występującego w III lidze, wiedząc jakie środki finansowe mamy zapewnione z Urzędu Miasta musimy stwierdzić, że Państwa pomoc będzie dla nas dużym wsparciem uzupełnienia budżetu klubowego. Proponujemy Państwu nowy projekt szalika naszego klubu, który to będzie można otrzymać w formie cegiełki po dokonaniu wpłaty gotówkowej w kwocie min. 50 zł jako darowizna dla AKS Beskid. Jest to szalik nietuzinkowy, przygotowany specjalnie na tę okazję. Tego szalika nie będzie można kupić, szczęśliwymi posiadaczami będą tylko te osoby, które dokonają wpłaty pieniężnej dla klubu AKS Beskid w formie darowizny. Środowy mecz z Unią Tarnów będzie kolejną okazją, aby dokonać darowizny i otrzymać szalik. Szaliki będą czekały na darczyńców w kasie biletowej. Liczymy na Państwa zrozumienie, pomoc i hojność. Zarząd AKS Beskid.

Strona gotowa do druku

 W AKS Beskid same oświadczenia
31 Marca 2012 - 11858 Odsłon

Piłka nożna W Klubie sportowym AKS Beskid spore zmiany. Jak informuje strona internetowa klubu: Po wydarzeniach z ostatnich dni, rezygnacje z działalności w Beskidzie złożyły kolejne osoby: wiceprezes Piotr Mazgaj i kierownik drużyny seniorów Józef Walczak. W oficjalnych oświadczeniach odnieśli się do zaistniałej sytuacji. Wczoraj - na tej właśnie stronie pojawiło się kolejne oświadczenie. Tym razem złożył je obecny prezes klubu - Krzysztof Kokoszka, który odniósł się do sytuacji mającej miejsce w ostatnim czasie. W dniu dzisiejszym - swoje oświadczenie złożyli piłkarze. Więcej na temat oświadczeń piłkarzy, obecnych i ustępujących władz klubu podaje strona www.aksbeskid.pl Tam też zapewne pojawi się wkrótce sprawozdanie z dzisiejszego meczu, w którym AKS Beskid zmierzy się z drużyną Lubań Maniowy.

Strona gotowa do druku

 Mirosław Kmieć nowym prezesem Klubu Stu
06 Lutego 2012 - 12321 Odsłon

Piłka nożna Jak dowiedzieliśmy się od ustępującego prezesa Klubu Stu - Piotra Mazgaja, który ze względów zawodowych zrezygnował z pełnienia tej funkcji - nowym prezesem Klubu został wybrany ilością 64,4 % głosów Mirosław Kmieć (Zgłoszono trzy kandydatury - o fotel prezesa ubiegali się jeszcze Piotr Mazgaj z firmy Kama oraz Mieczysław Studniarz - obecny wiceprezes Klubu Stu). Klub Stu zrzesza sympatyków A.K.S. Beskid Andrychów, wspomagając finansowo i moralnie statutową działalność klubu piłkarskiego. Kształtuje postawy moralne i patriotyczne młodzieży, poprzez sportową rywalizację w duchu fair-play. Chciałbym pogratulować zwycięzcy, oraz życzyć mu wielu sukcesów na nowym stanowisku. Jednocześnie deklaruje wszelką pomoc w miarę pozwalającego mi na to wolnego czasu i obowiązków. Mam nadzieę, ze podobnie jak ja postąpią wszyscy klubowicze, niezależnie od tego którego z kandydatów popierali, bo przecież najważniejszym celem Klubu jest wspólne działanie i wspieranie naszej drużyny. życzy nowemu prezesowi - ustępujący. To Mirosław Kmieć zapoczątkował szereg pozytywnych działań, mających na celu ratowanie przed laty klubu AKS Beskid. Mam nadzieję, a nawet jestem tego pewien, że i teraz nie zabraknie mu zapału w dążeniu do zapewnienia Beskidowi jak najlepszych warunków do dalszego funkcjonowania i rozwoju - dodaje

Strona gotowa do druku

 24 razy niedzielną ciszę przerwał okrzyk - Gol!
12 Września 2011 - 13041 Odsłon

Piłka nożna 24 razy popołudniową, niedzielną ciszę na osiedlu przerwał okrzyk zwycięstwa! Urząd Miejski - Komplet 3:2, Wosana - Cordia 4:2, Pawbol - Adesso 3:2, KA-MA - Wizan 8:0. Ponieważ do rozgrywek zgłosiło się 9 drużyn jedna z nich miała przerwę. Tym razem Drukpress obserwował jak grają przyszli rywale. Pierwsza seria rozgrywek rundy jesiennej - za nami. Za tydzień kolejne mecze Andrychowskiej Ligi Mistrzów Biznesu. Fantastyczna pogoda, rewelacyjne warunki do gry, doping, atmosfera piłkarskiego święta, wśród publiczności znajomi, współpracownicy, szefowie firm, rodziny, kadra samorządowa. Nic dziwnego, że mecze mogły się podobać. Podsumowując - ALMB to bardzo dobry pomysł. Szczegóły w czytaj więcej ...

Czytaj więcej... (3805 bajtów więcej) Strona gotowa do druku

 Rusza liga mistrzów biznesu
11 Września 2011 - 15501 Odsłon

Piłka nożna AKS Beskid Andrychów zorganizował amatorską ligę piłkarską - Ligę Mistrzów Biznesu o puchar Burmistrza Andrychowa. Drużyny złożone z pracowników okolicznych firm i instytucji rozpoczynają rywalizacje już dzisiaj. 11 września 2011 r. o godz. 13.30 odbędzie się uroczysta inauguracja sezonu jesiennego i pierwsze pojedynki ligowe na Orliku przy ul. Lenartowicza w Andrychowie (za Gimnazjum nr 2). Zapraszamy do przyjścia i kibicowania rywalizującym drużynom.

Strona gotowa do druku


PostNuke Powered Site, GNU/GPL Licence, Administracja : wins@andrychow.pl , Telefon 502 740628
Wszystkie loga, znaki handlowe, treść, fotografie oraz skrypty i moduły na tej stronie należą do ich właścicieli.
Regulamin świadczenia usług :: Polityka prywatności :: Redakcja Za treść ogłoszeń i reklam nie odpowiadamy
Polityka strony dotycząca cookies
Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i polityką strony dotyczącą cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.