andrychow.pl


Zimowisko środowiska wodnego Hufca ZHP Andrychów

Artykuły / ZHP - Hufiec Andrychów
Data: Wtorek , 03 Marca 2015 - 21:35


Lew, czarownica, stara szafa, wędrowiec do świtu… Na pierwszy rzut oka - nic specjalnego. Te słowa stały się jednak tematem rewelacyjnej zabawy harcerzy wodnych z Hufca ZHP Andrychów. Już pierwszego wieczoru zuchy i harcerze przeszły przez magiczną szafę - drzwi do krainy zwanej Narnią. Po drugiej stronie czekali na nich: królowa Zuzanna, królowa Łucja, król Kaspian, piratka Lavender, Eustachy, Julka oraz zła nauczycielka Perpetua. Dekoracje, przebrania i charakteryzacja - wszystko to pozwoliło andrychowskim wodniakom przenieść się do Narnii.

Gry terenowe, spacery, zjazdy z górek, świeże powietrze, mnóstwo ruchu i coraz to nowszych informacji. Wszystko zatopione w świecie złych Telmarów, prawego Króla Kaspiana i potężnego Aslana. Nie zabrakło także Obietnic Zuchowych i Przyrzeczeń Harcerskich!

Uśmiechy na twarzach dzieci widoczne były na każdym kroku. Ostatniego wieczora zimowiska odbył się kominek, na którym zuchy otrzymały sprawność narnijczyka oraz gwiazdki zuchowe. Były to momenty wzruszające. Mimo to nie brakło także tych wesołych, kiedy wszyscy oglądali zdjęcia z całego wyjazdu.

Zabawa, radość i braterstwo potrafią zmienić ludzi i wiele nauczyć. Jeżeli ludzie mają w sobie choć trochę chęci, potrafią zrobić coś niesamowitego. Przykładem na to są harcerze oraz instruktorzy ze środowiska wodnego Hufca ZHP Andrychów. Niesamowita przygoda w Krainie Aslana na pewno na długo pozostanie w sercach uczestników, a już na pewno organizatorów!Karolina Potempa


Ten artykuł jest od andrychow.pl
http://www.andrychow.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.andrychow.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8132

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 393